Temizlik Hizmetleri

Günlük ev temizliği, sürekli kurumsal temizlik, inşaat temizliği ve dış cephe temizliği gibi uzman elemanlar ile yapılması gereken işlerde Gaziantep’te bir numarayız. 2007 yılından bugüne kadar her müşterimiz bize teşekkür etmiştir.

Temizlik Hizmetleri

Küresel olarak her işimizde en iyi elemanları ve en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteririz. Müşterilerimizin bizler için yapacağı geri dönüşler bizim en iyi reklamımızdır.

Bireysel Temizlik

Önem isteyen bölümlerin başında gelen mutfaklar dolapları ve rafları tamamen boşaltılarak temizleniyor. Bu alanların temizliğinde insan sağlığına aykırı ürün kullanılmamaktadır.
Odalar itina ile kıyı köşe atlanmadan komple temizleniyor.
Özellikle bebek ve çocuk odalarında sağlığa uygun temizlik işi yapılıyor.
Wc lavabolar dezenfekte edilmektedir. Duvar fayansları yıkandıktan sonra kurulanıyor.
Dolap içleri ve dolap altları çekilerek her tarafı silinip temizleniyor. Ve tüm bunları yapmak için ise ev temizliğinde deneyimli personellerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal Temizlik

Kurumsal firmalarda verimli bir çalışma ortamı sağlamak maksadıyla gelecekleri tek adres; Küresel Temizlik Hizmetleridir.

    – İdari Bina Temizliği
    – İşletme Üretim Alanları Temizliği
    – Üretim Hatları ve Makine Parkuru Temizliği
    – Okul Temizliği
    – Bankaların Ofis Temizliği

Havuz Temizliği

Bağ evinizde, villanızda ve büyük sitelerde bulunan yüzme ve süs havuzların temizliğini endüstriyel ekipman ve uzman ekiplerle yapmaktayız. Havuz temizliği için güvenerek bizi arayabilirsiniz.